Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre 14 - 17 Ekim 2021 tarihleri arasında Pine Beach Otel - Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kayıt Masası
14 - 17 Ekim 2021 tarihlerinde 07:00-01:00 arası hizmet verecektir.

Stand Alanları 
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 14 Ekim 2021 tarihi itibarı ile 08:00 - 19:00 saatleri arasında 17 Ekim 2021 tarihine kadar açık kalacaktır.

Kongre Dijital Kitabı
Kongre de, bildirilerin yer aldığı kongre dijital kitabı, kongre sonrasında web sitesinde yayınlanacaktır.

Yaka Kartı 
Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının kongre süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve kongre süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.

Katılım Belgesi 
Kongreye kayıtlı katılımcıların belgeleri 17 Ekim 2021 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir.

Online Bildiri
Kongrede bildiri sunumu, poster ve sözel bildiri şeklinde olacaktır. Kongreye, bildiri ile katılmak isteyenlerin, bildiri özetlerini en geç
15 Ağustos 2021 tarihine kadar " Online Bildiri "bölümünde yer alan elektronik posta formu aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası 
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Kongre süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Davet Mektubu
Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

13. Ulusal Pediatrik Hematoloji Kongresi © 2021